Masarykův ústav vyšších studií » Školení Teams a Microsoft 365 pro učitele

Školení Teams a Microsoft 365 pro učitele

Masarykův ústav vyšších studií (MÚVS) pořádá v přípravném týdnu před zahájením školního roku opakovací a prohlubovací školení pro učitele všech stupňů škol zaměřené na využití Teams a Microsoft 365 v online výuce a další pedagogické práci včetně posledních prázdninových novinek.

V průběhu dvoudenního online školení si učitelé zejména základních a střední škol zopakují a prohloubí znalosti o využití Teams a Microsoft 365 v online výuce a v další pedagogické práci (mj. komunikace učitelů navzájem). V Teamsech bude demonstrována online a hybridní výuka (založení schůzky, role ve schůzce, nastavení schůzky, předsálí, řízení schůzky, práce s žáky, sdílený obsah, účast hostů, živá schůzka) a další využití Teams (týmy, kanály, moderované kanály, individuální a skupinový chat, třídní nástěnka), aplikace Whiteboard (v Teams i samostatná aplikace). Školení se budou věnovat také dalším aplikacím Microsoft 365: OneDrive pro firmy, Forms (rychlé ankety, průzkumy kvízy), OneNote, Stream, To-Do, Bookings. V průběhu školení budou předvedeny poslední dostupné novinky Teams (mj. schůzka a chat v samostatném okně, prezenční listina, zvednutá ruka) i očekávané novinky Teams.

Termín školení

Školení proběhne online formou ve dvou dnech:

  • pondělí, 24. 8. 2020, 7:30 – 9:00, 10:00 – 11:30 hodin,
  • čtvrtek, 27. 8. 2020, 7:30 – 9:00, 10:00 – 11:30 hodin. 

V týdnu před školeními je doporučovaná večerní online schůzka, jejímž cílem je zkontrolovat online spojení účastníků školení a vyslechnout jejich doplňující náměty. 


Večerní online
schůzka se bude konat v termínu:

  • čtvrtek 20. 8. 2020, 18:00 – 19:00.


Školitel

Školení povede doc. Ing. Tomáš Kubálek, CSc., který vedl četná školení využití Teams ve školách i v podnicích a který každodenně využívá Teams ve své výuce a další práci.

Cíl školení

Cílem školení je připravit učitele na využití Teams a dalších aplikací:

  • v běžné prezenční výuce i v další práci učitele,
  • v hybridní výuce (část studentů prezenčně, část online),
  • v online výuce (výuka na dálku).


Osnova školení ZDE

Cena školení: 3.000 Kč bez DPH, 3.630 Kč s DPH

Odkaz pro připojení: Připojit se ke schůzce přes Microsoft Teams (platné pro všechny tři dny).

Postup zde

Přihlášky

Vyplňte prosím formulář: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=BsRF82hSsEOxn1hi-mgz-GHwjxcrjJ9EgNGpwS46LARUOUI3RDJVU0gyN0ZGMFdFVVNBRVhTTkFSUy4u

Další podrobnější informace

Helena Ouředníková: Ourednikova.H@seznam.cz
Mobil: +420 602 273 969