Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze » Studentka MÚVS nejlepším sportovcem ČVUT 2013
PRO

Studentka MÚVS nejlepším sportovcem ČVUT 2013

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze vyhlásil pod patronací pana rektora soutěž „O nejlepšího sportovce ČVUT“ již pošesté. Z 12ti úspěšných sportovců bylo 5 nejlepších pozváno ke slavnostnímu vyhlášení na Vánoční koncert ČVUT v Betlémské kapli.

Nejlepším sportovcem ČVUT byla zvolena Kristýna Koubová – studentka MÚVS oboru Personální management v průmyslových podnicích. Kristýna získala celkem 72 bodů za úspěchy: sportovní aerobik (Trio a aerobic fitness) – 1. na MS ve fitness (skladba 6 – 8 závodnic), 4. na MS v Triu (skladba 3 závodnic); 2. na ME ve fitness; mistryně ČR ve fitness, 3. na MČR v Triu.