Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze » Konzultace v době distanční výuky

Konzultace v době distanční výuky

Mgr. Ing. Pavel Andres, Ph.D., ING.PAED.IGIP, LL.M. Mail Pavel.Andres@cvut.czE-mail
Koordinátor pro studiumPhone +420-22435-3170
   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO–NE


Ing. Oldřich Bronec, CSc. Mail Oldrich.Bronec@cvut.czE-mail
akademický pracovníkPhone +420-22435-3181
   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 14:00 do 18:00 – PO


PhDr. Eva Císlerová, Ph.D. Mail Eva.Cislerova@cvut.czE-mail
vedoucí institutu jazykových studií MÚVSPhone +420-22435-3154
   Konzultační hodiny od 12:00 do 16:00 – PO


   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – PÁ


   Konzultační hodiny od 12:15 do 16:15 – ST


doc. PhDr. Dana Dobrovská, CSc. Mail Dana.Dobrovska@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3168
   Konzultační hodiny od 13:00 do 18:00 – PO


Mgr. Lucia Dobrucká, Ph.D. Mail Lucia.Dobrucka@cvut.czE-mail
odborný asistentPhone +420-22435-6270
   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 17:00 do 19:00 – PO-PÁ


PhDr. Lenka Emrová Mail Lenka.Emrova@cvut.czE-mail
odborný asistentPhone +420-22435-3167
   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – ÚT


Ing. Petr Fanta, Ph.D. Mail Petr.Fanta@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3187
   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 16:00 do 18:00 – ČT


PhDr. Monika Hřebačková Mail Monika.Hrebackova@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-5017
   Konzultační hodiny od 11:00 do 13:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 09:00 do 11:00 – ST


   Konzultační hodiny od 09:00 do 11:00 – PO-PÁ


doc. Ing. Irena Jindřichovská, CSc. Mail Irena.Jindrichovska@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3187
   Konzultační hodiny od 15:00 do 17:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 10:00 do 14:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 17:15 do 17:45 – ÚT


Ing. Francis Patrick Kapila, Ph.D. Mail Francis.Patrick.Kapila@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 11:00 do 13:00 – ST


   Konzultační hodiny od 10:30 do 12:00 – ČT


   Konzultační hodiny od 13:00 do 15:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 14:00 do 16:00 – ST


doc. Ing. Tomáš Macák, Ph.D. Mail Tomas.Macak@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3195
   Konzultační hodiny od 14:30 do 15:30 – ST


   Konzultační hodiny od 13:00 do 15:00 – PÁ


   Konzultační hodiny od 08:30 do 10:00 – ÚT


Ing. Petr Makovský, Ph.D. Mail Petr.Makovsky@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3196
   Konzultační hodiny od 15:00 do 17:00 – ST


BA. David Carroll McDonnell Mail David.Carroll.McDonnell@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 11:00 do 13:00 – ČT


   Konzultační hodiny od 15:00 do 18:00 – ST


Ing. Karel Mráček, CSc. Mail Karel.Mracek@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 08:00 do 16:00 – PO-PÁ


Ing. Bc. Kateřina Mrázková Mail Katerina.Mrazkova@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3168
   Konzultační hodiny od 08:00 do 14:00 – ÚT


PhDr. Lenka Mynaříková, Ph.D. Mail Lenka.Mynarikova@cvut.czE-mail
vědecký pracovníkPhone +420-22435-3199
   Konzultační hodiny od 11:00 do 15:00 – ČT


   Konzultační hodiny od 15:00 do 17:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


PhDr. Petr Nesvadba, CSc. Mail Petr.Nesvadba@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 14:00 do 16:00 – ST


   Konzultační hodiny od 09:30 do 11:30 – ČT


   Konzultační hodiny od 09:30 do 11:00 – PO


doc. Galina Ostapenko, CSc. Mail Galina.Ostapenko@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3190
   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


Mgr. Hana Pavelková, Ph.D. Mail Hana.Pavelkova@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 10:00 do 12:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 10:00 do 14:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 14:00 do 16:00 – ST


   Konzultační hodiny od 08:00 do 09:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 10:00 do 12:00 – ČT


 Anežka Rösslerová Mail Anezka.Rosslerova@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3183
   Konzultační hodiny od 10:00 do 14:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 18:00 do 20:00 – ČT


   Konzultační hodiny od 14:00 do 16:00 – ST


Ing. Petr Svoboda, Ph.D., ING.PAED.IGIP Mail Petr.Svoboda@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-3177
   Konzultační hodiny od 12:00 do 16:00 – PÁ


Ing. Martin Šikýř, Ph.D. Mail Martin.Sikyr@cvut.czE-mail
odborný asistentPhone 
   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 14:00 do 16:00 – ČT


   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – PO


doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc. Mail Bohumir.Stedron@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-9163
   Konzultační hodiny od 15:00 do 17:00 – ÚT


Mgr. Martin Štefl, Ph.D. Mail Martin.Stefl@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 08:00 do 09:00 – PO


   Konzultační hodiny od 13:00 do 16:00 – ST


Ing. arch. Petr Štěpánek, Ph.D. Mail Petr.Stepanek@cvut.czE-mail
Odborný asistent, výzkumný pracovníkPhone +420-22435-3157
   Konzultační hodiny od 09:00 do 11:30 – ST


PhDr. Svatava Švihlíková Mail Svatava.Svihlikova@cvut.czE-mail
odborný asistentPhone +420-22435-3151
   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 11:00 do 13:00 – ST


   Konzultační hodiny od 08:00 do 16:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – ST


doc. Ing. David Vaněček, Ph.D. Mail David.Vanecek@cvut.czE-mail
zástupce ředitelky, vedoucí institutu pedagogických a psychologických studiíPhone +420-22435-3166
   Konzultační hodiny od 10:00 do 12:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 08:00 do 20:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 08:00 do 16:00 – PO-PÁ


   Konzultační hodiny od 09:00 do 12:00 – ÚT


PhDr. Jarmila Vobořilová Mail Jarmila.Voborilova@cvut.czE-mail
Odborný asistentPhone +420-22435-3167
   Konzultační hodiny od 13:00 do 16:00 – ST


Mgr. Pavlína Vondráčková Mail Pavlina.Vondrackova@cvut.czE-mail
Phone +420-22435-5023
   Konzultační hodiny od 09:30 do 12:00 – ÚT


   Konzultační hodiny od 15:00 do 16:30 – PÁ


   Konzultační hodiny od 16:30 do 18:00 – ÚT


Mgr. Jana Zvěřinová Mail Jana.Zverinova@cvut.czE-mail
Phone 
   Konzultační hodiny od 10:00 do 12:00 – ČT